Ukulele

Znásilněná indka a vytržení střev.

Na webu Blesk.cz jsem četl článek, kde bylo napsáno, že útočníci, kteří znásilnili tu indku, že jí pak po všem ještě holíma rukama roztrhali střeva.

Přemýšlím, jak je možné někomu při znásilnění vytrhat střeva, respektive holejma rukama?

Nejlepší odpověď
Pájo

I holýma rukama se dá protrhnout břišní stěna.
Mohl jí taky někdo současně pořezat nožem.
Je to svinstvo!

Dav je vždycky nebezpečný…

Další odpovědi
iceT

Ohledně tohoto případu se taky psalo,že útočníci snad pokusili oběť přejet tím autobusem,co v něm jela.
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2890­77-znasilnenou-zenu-vyhodili-v-dilli-z-autobusu-a-chteli-ji-prejet.html
Tak to s tím autobusem nakonec není pravda,ale i tak po takovém zážitku,se není co divit.Jestli útočníku bylo fakt šest,a pkud použili na bití ty železné tyče,jak uvádějí zprávy,tak se opravdu není co divit,že jí tělo až takhle strašně moc poškodili.

Alesh

Já prostě nemám slov, „zvěř“ je slabý slovo.

Vždy když se objeví, nějaký takovýto případ, tak si tak vzpomenu, jak se v západním světě brečí, jak jsou tu ženy chudáci. Asi by dotyční plačící potřebovali exkurzi po těchto zemích.

Klára K.

Alesh, nazvat ty ..... zvěří, to je urážka zvěře.