huxa

znaménka-co jsou? proč jsou, co značí? jak by se podomácku dali „odstranit“?

Doplňuji:
zatím snad jen hanulka něco řekla k otázce… to všichni dokážete akorát kárat? na určitých stupidních otázkách to má smysl, ale když zde nic jiného nenapíšete, nemohli byste se zamyslet a nenapsat raději vůbec nic? u kožního jsem byl, ale chtěl bych se o tom dozvěděl něco víc… i hodně webovek jsem si prošel o tomto problému a stejně nic moc jsem se nedozvěděl. A například by mohla proti nim pomáhat mastičky od nivei apod. :) neměl jsem namysli razantní vyříznutí či laserové odstranění. (zapomněl jsem uvést, omlouvám se ;) )

Nejlepší odpověď
hanulka11

každý jedinec má znaménka někdo víc někdo méně-je hodně druhů od pih jednoduchých po vystouplé útvary
podomácku nikdy nic neodstraňujeme je to nebezpečné
znaménka většinou i dědíme … je dobré si je nechat prohlédnout lékařem zda nehrozí nějaká změna
Doplňuji:
zkus si přečíst toto
http://www.free-grower.cz/view­topic.php?f=47&t=­197&start=78

Další odpovědi
anonym

Podle kategorie,kde jsi vložil tuto otázku,se jedná o znaménka kosmetická. V žádném případě bych s nimi" po domácku „nic nedělal“ Od toho jsou dermatologové,kožní specialisté a další lékaři ,kteří se zabývají touto problematikou!
Doplňuji:
Tak proč,sakra,Hanulku nenominuješ,jak je tady zvykem! Prosím,prosím,dej ji ten paleček!

venkovan

Na znaménka ke kožnímu. Ten rozezná jejich podstatu. A rozhodně neodstraňovat doma.
Nebo si je chceš sám vyřezat a potom rozeznáš jestli nedošlo k nějakým negativním reakcích těla na jejich odstranění?

anonym

Huxo, ale tentokrát Tě nikdo ani příliš nekáral. Dříve narození prostě vědí, že zahrávat si se znaménky je záležitost nebezpečná a ošidná. Nejhorší je, když začnou měnit svou podobu, to je potom nejvyšší čas na kožní pelášit. Mateřská znaménka se většinou opravdu dědí, ale je i spousta tzv. dermatitid, které se dají ošetřit bez vypalování, i tak je nejdříve musí vidět lékař. Také proto je většina léků na léčení kožních onemocnění na lékařský předpis. Máš-li něco na zádech, tak v tom případě bys opravdu na kožní zajít měl.

annas

Protože se zabývám alternativní medicíno, která vychází z čínské medicíny, a využívám bylinkové či jiné přípravky již 20 roků, vím, že znaménka vznikají proto , že je v těle v určitých orgánech nerovnováha mezi energií jing a jang.
Od jednotlivých orgánů vedou celým tělem energetické dráhy. . Takže se dá zjisit podle umístění znaménka, který orgán je energetický nevyrovnaný. Stejně tak vrásky na čele, mezi obočím kruhy pod očima atd. svědčí o jistém oslabení orgánu dokazují, který orgán je třeba posílit …

Kdo nechce věřit, neuvěří… informace z odborné literatury, vlastní zkušenosti atd.

annas

Často s znaménka dají doma odstranit, někdy zcela, jindy zesvětlit podle toho, kde jsou umístěna a který orgán jejich vytvoření „způsobil“ … Samozřejmě bez mechanického zásahu, ale působením zevnitř ..

huxa

to zní zajímavě annas, kéžbych ti mohl dát hvězdičku, mohla bys o tom napsat prosím trošku víc?