Popelka Sany

Znamenají něco polibky na tvář?

Kluk, do kterého jsem zamilovaná, a on o tom nemá tušení, mi dal dvě pusy na tvář a další, když jsme se spolu rozloučili. Může to znamenat to, že mě také miluje? Ještě doplňuji, že jsem málo mluvila, protože jsem stydlivá.

Odpovědi
Hans51

Nezlobte se, ale o tom dost pochybuji. Polibky na tvář při vítání/loučení jsou svým způsobem zvyklostí, nevyvozoval bych z toho nic dalšího.

MobilManiak

Takže, promiň, tyto holčičí otázky mě tady už štvou. Ale dám ti jednu úžasnou radu: (záleží kolik vám oběma je) Lidi se jen tak nelíbají! A pokud k němu něco cítíš, tak mu to řekni. Možná to bude těžký, ale v životě bude ještě dost těžkejch věcí, tak si zvykej.

sesednizkola

Tohle zavání trollingem