Alesh

Znamená to, že jeden člověk vstal z mrtvých?

Otevřu https://www.sez­nam.cz/ a koukám na tu statistiku Covid. Mj. je tak položka „Úmrtí s nákazou“, která dnes ukazuje: –1 (přírůstek za včerejšek), 30311 (případů celkem).

Nejlepší odpověď
marci1

Na „seznamu“ se vloudila chybka. Počet zemřelých je od 2.7. 30 311, tudíž od té doby nezemřel nikdo. Má tam být 0. Dobrá zpráva.:-))

https://onemocneni-aktualne.mzcr­.cz/covid-19

Další odpovědi
aliendrone

Koukám, že se umíš zabavit. ;) :D :D
Ohledně čísel kolem Covidu jsem značně skeptický. Nicméně se mi jeví fajné, že někdo kouká na čísla a PŘEMÝŠLÍ o nich. To je NESROVNATELNĚ VÍCE, než jen tupé papouškování toho, co se lůze předhodí. ;) :)

elkon

Místo toho se věnuj nějakému hobby, pokud není právě toto tvé hobby.

Funna

znamená to, že jeden zemřel…nemůžeš to řešit čistě matematicky…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

@Funna: kdyby jeden zemřel, tak tam je +1, a ne –1. Takhle vykazovali přírůstky mrtvých doposud.