Syd

Znamená to něco, když je známka na dopise otočená o 90°?

Nakřivo prej znamená lásku, vzhůru nohama urážku… ale naležato?

Nejlepší odpověď
www

Jedná se o starou známkomluvu, dnes bych tomu moc nevěřil. Více ve zdroji.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&q=z­n%C3%A1mkomlu­va&spell=1&

Další odpovědi
Lucijej

Údajne, když je naležato hlavou doprava znamená to „Navždy tvůj“ nebo hlavou doleva „Přijdu brzy“

Zdroj: Teta Wiki

bolak

Taky záleží na tom kde žiješ a co je na známce vyobrazeno. Třeba v Británii platí zákon (pokud ho za posledních 5 let nerušili), že nalepení poštovní známky s vyobrazením krále či královny na dopise vzhůru nohama je považováno za velezradu.

Takže bacha na to, romantika jo, ale jak kde hele :)

Drap

Znamená to, že ji někdo přilepil blbě.

ahold

Lepič neměl brýle.