Zeus23351

Znamená něco závažného, když jdu v noci na záchod a mám skoro panický strach z toho, že se sama od sebe spustí sprcha?

Nevím proč, ale skoro vždy, když jdu v noci na záchod, mám strach z toho, že se sama spustí sprcha. Je to nějaké psychické onemocnění, nebo jen fóbie? Budu rád za každou srozumitelnou odpověď. Díky.

Nejlepší odpověď
Edison

Je to fóbie. Jestli „jenom“, to nevím… Některé fóbie mohou být značně obtěžující až omezující. Každá fóbie je v podstatě menší či větší psychická potíž. Pokud Tě to omezuje, vyhledej odborníka.