terry

Známá mi nedávno doporučila Štěrboholskou tržnici. To je ta na Bubenském nábřeží?

Byli jste tam někdo? Můžete také doporučit?
Děkuju 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

  1. určitě ne, Bubny jsou úplně jinde, než Štěrboholy…
  2. nedoporučila ti štěrboholský outlet? – http://www.ou­tletsterboholy­.cz/http://www.fashion-arena.cz/cs

___
Po čem se koukáš?
😉

Další odpovědi
anonym

zřejmě půjde o „vyhlášený“ outlet ve Štěrboholích na Průmyslové ulici. obchody rozdělené podle značek. každopádně jsem si tam nikdy nic nevybral. kde jaký obchod se sport. zbožím v OC, je lepší. jde mi o výběr, ne o ceny. outlet má možná lepší ceny, ale výběr omezený

terry

Děkuju.
Ona říkala, že tam mají všechno a že to je hodně velký.
Když zadám na google tržnice Štěrboholy, vyjede Holešovická a Bubenské nábřeží.
Možná omrknu tvůj tip.
Jen jsem chtěla zjistit nabídku. Kdyby mi něco padlo do oka 🙂

gecco

Holešovická tržnice – spíše ´blešák´, chodím tam jen na zeleninu (té je výběr slušný)…
Outlet Štěrboholy – od Tchibo přes Lindt či LeCreuset, Samsonite po Salomon či Mango – móda, výprodej ´loňských´ kolekcí…
😉