ten který je

Znalost cizích jazyků

Jal je možné,že někteří lidé kteří prodělali vážný úraz začali komunikovat v cizí řeči aniž by měli znalosti daného jazyka?Bylo i pár případů,že lidé komunikovali dokonce i nějakým mrtvým nebo starobylým jazykem který už neexistuje.
Doplňuji:
Omlouvám se za překlep.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Tak buď je to „fake“, nebo je to něco, co nám dokáže vysvětlit jen ZAJ-PO.

Další odpovědi
Klarisa

Já myslím,že to mají tyto vědomosti z minulého života,jednou uvedli do hypnozy chlapce,který byl postižený a v hypnoze mluvil německy,a když se probral,tak nic nevěděl.V minulém životě byl nacistou.Proto také byl postižený v tomto životě.

anonym

Myslím,že Pohádky z mechu a kapradí jsou syrová realita.