elkon

Ano, znal jsem ji, také se podívejte proč umřela. Nemyslel jsem si, že je tak hloupá a dá na kecy rádoby „odborníků“, které se vyskytují i zde na poradně. Zavinila si to sama.

Další odpovědi
Emefej

Jméno mi nic neříká, ale když jsem si to pustil, zjistil jsem, že to znám, aniž bych věděl, kdo to zpívá. Výborná zpěvačka.

Disraeli

Znal, ale popravdě jsem nevěděl, že to zpívala ona…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zK2mAaG3XMo
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=OYm9mDJRlHo

Kepler

Neznal jsem ji, aspoň ne podle jména. Další zbytečná smrt antivaxerky. Kdo chce kam, pomozme mu tam…

_Bůh_

Chytrá horákyně to zrovna nebyla. Úmyslně se nakazit virem bez očkování. Sebevražda.

zjentek

Kepler, mimochodem hláška „KDO CHCE KAM“ je nejčastějším příspěvkem z momentálních 2,5k komentářů u příspěvku na FB Hanky. A každý, kdo si tuto či podobnou hlášku přisadil, je IMHO SPROSTOU HYENOU. Ale to já umím taky, hájit nekorektní formou své zájmy, takže: aby už na vás všechny podobné došla řada a ještě za života jste POCHOPILI, co s vámi/z vás udělalo EXPERIMENTÁLNÍ očkování (které oficiálně začíná platit coby neexperimentální ale nikdo vzhledem k leta ověřeným standardům a postupům neví, jak je to možné, ale platí). To vám bez výčitky mohu popřát já zjentek. Protože můžeš přivést koně k vodě, ale když nebude pít sám, stejně zdechne a totéž platí při jakémkoli násilném odchylování se od přírodou zavedených principů.

zjentek

Elkon a PROČ TEDY umřela?

_Bůh_

Její syn řekl, že umřela na covid. Stejně tak lékaři. Její vlastní syn si asi vymýšlí, jak jeho matka zemřela, že?

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

ten který je

Tak Svědci covidovi,okamžitě nástup na čtvrtou dávku,která vám zajistí snad i nesmrtelnost…
Napadlo vůbec někoho z vás proč to ta ženská dělala?Proč lidé uplácí zdravotníky k falešnému vpichu?Proč dělají lidé takové zoufalé činy?Odpověď najdete při pohledu do vašeho nitra,kde sídlí vaše já.Jste schopni uštvat člověka k zoufalství,jen pro to,abyste sami nevyčnívali z davu.
P.S. Moje sestra,švagr i synovec jsou všichni napíchaní a je jim to k ničemu – všichni nyní zápasí s tím virem v horečkách.Ne­ustále mají nějaké virozy.

Malvína

👏👏👏👏 Vynikající, souhlasím.

Dochy

elkon: To máš těžký. Když nedostaneš pořádné info z ofic. zdrojů, je „mezera na trhu“ nutně zaplněna alternativami. A že z vlády šel místy docela odpad, příp. nic (nevím co z toho je horší)…

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Dochy – a jak můžeš jako laik vědět, že v oficiálních zdrojích není relevantní informace? Od toho ty zdroje jsou, aby nám informace od odborníků předávali. Není žádný důvod, aby nás obelhávali. I v jiných zemích je to více méně stejné. někde i více přitvrzují v opatřeních.

Dochy

To pořádné info z ofic. zdrojů chybělo a chybí. Netvrdím, že tam nejsou relevantní informace, ale je jich málo. Navíc chybí rozumné reakce na protiargumenty. Tzn. ty hloupé s rozumnou rétorikou označit za hloupé, ale ty odborné neoznačovat za hlouposti, ale rozumně se s nimi vypořádat. To prosím jde, když se chce, ale u nás se nějak nechtělo, nebo neumělo. Jednodušší je každého oponenta označit za hlupáka. Problém je, že pokud tak označíte skupinu odborníků, pak už lidé nevěří ani když za hlupáka označíte zjevného hlupáka.

aneb (po klaunsku):
Páne šiditeli, páne šiditeli, můžu pánu šiditeli šíkat osle?
Co to… no to samozřejmě nemůžeš!!!
Aha… a páne šiditeli, páne šiditeli, můžu oslovi šíkat páne šiditeli?
No… Proč ne, to klidně můžeš.
Tak tedy páne šiditeli, páne šiditeli…

zjentek

Elkon, není důvod nás obelhávat? A co peníze ty šášulo..