Avatar uživatele
zjentek

Znali jste tento web k poslechu rádia?

Já ne, ale teď už ho znám>>>https://eur03.safelinks.protec tion.outlook.com/…

---------------------------

Ad Kepler: nemám tucha, jak se ti link zobrazí, ale... Je tam celý svět (vidíš tu planetu?) rádií a HRAJÍ!!! Na rozdíl od jiných rádioserverů. (;

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 5 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Ne

Faktem je, že až na autorádio (tam zřídka) nepoužívám tento vynález celé roky. Celkem by mne zajímaly stanice, které má naladěn elkon, protože ty naladěné mnou (VŠECHNY!) mají programy REKLAMA, hudba, REKLAMA, zrávy, REKLAMA... ;) :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Stojí to za prd

Neznal jsem ho a vůbec mi nechybí. Vždyť to jsou jenom česká rádia! Melou pořad dokola stejné vykopávky a samé reklamy. Maximálně spokojen jsem s tunein.com, který mi tady kdosi poradil. Dost stanic dává fakt pecky, nonstop a bez reklam.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Ne

Nezajímám se o rádia, občas stačí to co je běžně k mání, stejně je program plus/mínus stejný (hudba-zprávy). V autorádiu mám naladěno asi 8 stanic, stejně tak doma v receiveru. A pouštím to málokdy. Většinou si pouštím hudbu z mých nastřádaných zdrojů (mp3, nebo CD).

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ne

Doména outlook.com vypadá moc podle Microsoftu, takže to bude blbé. A jestli jsou na tom jen české stanice (jak píší jiní) tak nevím proč to poslouchat.
Nejvíce stanic se najde na odkazu

Zdroj: http://www.radiomap.eu

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

aliendrone, je fakt, že v tom výčtu jsem na reklamy zapomněl. Tak nějak už je nevnímám. Proto píšu, že rádia jsou v podstatě „na jedno kopyto“. Takže pokud rádio pustím, záleží co právě hrají za hudbu. Když se mi nelíbí, přepnu. Někdy je to tak, že to zase vypnu a poslouchám to co jsem uvedl, hlavně z mého výběru asi 1100 skladeb. Ty stanice jsou namátkou: Radiožurnál, Rádio Plzeň, Blaník, Impuls, F1, Evropa 2, nic tajného.

Avatar uživatele
zjentek

pracovat tento link>>http://radio.garden/

Avatar uživatele
zjentek

Je to tentýž? Dík za odpověď, bo já to prostě nepoznám. Mám to "nalazený" a dle mejch preferencí se mně načte web, tož tak.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV