Maggie.b

Znak blesku na počítači.

Dobrý den, potřebovala bych znak na počítači ve tvaru blesku. Jak je třeba tenhle smajlík – ☺. Tak akorát obrázek blesku. Aby to nebyl čistě jpg ale prostě znak, co se dá zkopírovat a vložit do textu.

Nejlepší odpověď
tekumseh

Znak ve tvaru blesku obsahuje písmo Wingdings 3, kód znaku je 0×21. Zobrazit si ho můžeš třeba v mapě znaků nebo třeba v textovém editoru – klávesa 7.

Další odpovědi
badisko

kde ze to nachazi…?…neni to ciste hypoteticky napajeni…?…tedy nehlasi ti ze mas slabou baterii …?…trochu to rozeber kdy a kde se ti to objevuje..

Braník

to asi nikde není,nesetkal jsem se s tím
Doplňuji:
koukal jsem i v pc- je tam mapa znaků,ale blesk tam není

anonym

spustite si charmap.exe (mapa znakov v adresári windows) a hľadajte.
Možno tam bude.