1jirka22

Znají učitelé zadání didaktického testu před zkouškou?

nebo to vidí poprvé při konání maturitní zkoušky

Nejlepší odpověď
annas

Neznají, vidí je asi čtvrt hodiny před zahájením testu.

Testy musí mít ředitel uloženy v trezoru a zapečetěné. . Kontroluje i školní inspekce, jak je uvedené ve zprávě v příloze..

„Asi dvacet minut před zahájením testu ředitelka školy otevírala bezpečnostní schránku vždy za přítomnosti školního maturitního komisaře, vyjímala z ní zkušební dokumentaci pro příslušný učební předmět a učebnu a poté bezpečnostní schránku zapečetila.
Ředitelka školy předávala zkušební dokumentaci zadavatelům za přítomnosti školního maturitního komisaře.“

Podle Protokolu České obchodní inspekce v Liberci
http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:0B3GA230qskJ:­www.soso.cz/get­File/id:16605/­lastUpdateDate:2014-04-03%2B14%253A5­5%253A42+&cd=1&hl=cs&ct=­clnk&gl=cz