huxa

Znají hráči v zahraničí, třeba v Německu, Americe a Anglii hru Mafia stejně, jako u nás?

Není tolik propagovaná jako GTA, ale zase má mnohem lepší děj a takové, klasičtější, také je v angličtině, znají ji teda jinde také tolik, nebo ji jen berou jako jednu z mnoha her z Čečenska?

Odpovědi
arygnoc

poznajú.
a pôvod hry im je ukradnutý (väčšinou).

stačí sa pozrieť na anglické (teda, v angličtine) herné portály.