Nanoon

Značka žiletek

Chtěl bych se pánů zeptat, jestli dávají přednost žiletkám, nebo strojkům na holení a jakou značku holítek preferují.

Nejlepší odpověď
Drap

Používám břitvu

Další odpovědi
tom004

Preferuji žiletky.Mimo domov jednorázové,doma šroubovací strojek na celou žiletku.Značku raději nenapíši,aby to nebylo bráno jako reklama.Ale,jsou dost drahé,a kvalitní.Kvalitní mýdlo,žádné pěny,a totéž platí i o štětci.Mýdlo a štětku,používám i na cestách. :))

RQLM

Já jsem si koupil Gilette Fusion a velmi mile mně překvapil. Při dobré akci se dá koupit strojek s jedním holítkem za 100 Kč a jedno holítko vydrží ostré i při denním holení téměř půl roku. Krom toho pět břitů je hodně znát, skutečně stačí jeden tah a porost je pryč. K tomu používám gel na holení.