Značka peelingových ubrousků?

Kdysi jsem si kupovala peelingové ubrousky od jedné značky, ale bohužel jsem zapoměla, jak se ta značka jmenovala. Nyní ty ubrousky už nikdy najednou nemají, tak nevím, jestli je zrušili, nebo změnili vzhled obalu. Pokud změnili obal, tak jsem v koncích! Neznáte je někdo? Dřív obal vypadal jako tento: http://pemi.cz/con­tent/catalog/ni­vea_visage_cis­tici_peelingo­ve_ubrousky_3v1­.jpg ale vím, že to Nivea nebyla… byl to prostě takto tvarovaný bílý obal a na něm asi v kroužku byla tvář ženy s krátkými blond vlasy. Ubrousky byly z jedné strany jemné a z druhé velice hrubé. Nezná někdo značku prosím?
Doplňuji:
briketka10: jestli to má být ten vzhled obalu, který to mělo mít, tak asi ne, tamta tam měla vidět celou hlavu s krátkými blond vlasy.. pokud to má být jakože nový vzhled, pak děkuju a zkusím se po nich poohlédnout :)

Nejlepší odpověď
badisko

opravdu problem ze zeptat ..v drogerii nebo kam to zeny chodej …zajit za prodavackou z poptat se …od toho tam ti lidi jsou …!! a budou radi kdyz vam pomohou …a prodaji vam nejakej z vyrobek z obrovskeho sortimentu kterej urcite maji …

Další odpovědi
briketka10

mohly by to být tyto ?
http://www.we­bareal.cz/dro­gerie-skobla/eshop/16-1-Vlhcene-kapesnicky-a-ubrousky/0/5/270-Vlhcene-ubrousky-peeling
Doplňuji:
jiné jsem už nenašla já používám na obličej i na krk tento peeling od Garnier
http://www.kra­sa.cz/vyhlazu­jici-multi-aktivni-peeling-pro-vsechny-typy-pleti-nutriskin-150-ml.html

briketka10

jelikož mám tento doma delší dobu jsou..
peelingy od Garnieru na jiné pleti :)