LuckaK

Dnes se nám na plotu objevila malá modrá značka. Nevíte prosím o jakou značku jde?

Značka na plotu

Dnes se nám na plotu objevila malá modrá značka. Nevíte prosím o jakou značku jde?

Nejlepší odpověď
Drap

Když ji nevidíme, tak o asi nepoznáme.

Další odpovědi
cukrar

dejte foto.

Klaproth

Pokud je to TATO, tak ZDE je to podrobně vysvětleno.

Arne1

může to být turistická značka, nebo značka označující směr a vzdálenost k hydrantu, nebo něco dalšího.

autacek

A nevolila jsi ODS?

Mc Merkurion

…jestli je dřevěnej, může to bejt značka pro kůrovce >>> pokácet … proboha, jak máme vědět, co je to za značku, když ani nepopíšeš jak vypadá, o fotce už ani nemluvim …

cochee

Prosím, vím. Naprosto přesně vím, co je to za značku.

ivzez

Napadá mne turistická značka,
ale bez fotky jenom hádám.