Kajra

Zná někdo slova poslední Hašlerovy písně z Mathausenu? Část znám-Hlava mi klesá uprostřed boje, dech poslední patří jen

Doplňuji:
toto jsem na netu našla také, ale myslým si ,že je to delší,jednou ji zpívali v telce

Nejlepší odpověď
anonym

Zde je celá písnička http://www.you­tube.com/watch?v=Rsg0i­UYccTU&feature=re­sults_main&pla­ynext=1&list=PL03BE8786­894BD5E2

Další odpovědi
Pájo

„Hlava mi klesá uprostřed boje, dech poslední patří jen vám, vy Čechy krásné, vy Čechy krásné; ty Praho moje! Budete žít, já umírám…“