Drap

Zná někdo recept na kapra v rumové omáčce ?

Doplňuji:
Tak rum už neni. Asi bude klasicky smažený, i tak díky za recept

Nejlepší odpověď
anonym

Hele,Drape,ne­popíjíš tak trošičku ? Já jen,aby děti či vnoučátka neviděla zlité prasátko! 😁

Další odpovědi
anonym

V hrnci zahrejte mléko k varu. V misce uslehejte zloutky s cukrem a za stálého míchání je po cástech pridávejte do horkého mléka. Mléko privedte nad vodní lázní k varu a varte mírným varem az omácka zhoustne. Precedte ji pres jemné síto a nechte zchládnout. Nakonec do omácky vmíchejte rum a uslehanou smetanu a dejte do chladnicky na 1–2 hodiny vychladit.No a pak si tam dej kapříka a je to!