petra15

Zná nekdo nejaký polský web jako Odpovedi ?

Chtela bych se zdokonalit v polstine.

Nejlepší odpověď
marci1

http://www.py­tania.pl/

Další odpovědi
cochee

A to se tam chceš registrovat a ptát? To snad stačí normálně číst polské weby, ne? :)

krftwrk

Warum nicht Deutsch ?

petra15

kraftwerk
dla tego ze tylko polski 🙂

krftwrk

Was ? Kann sprichst du Deutsch, bitte ?

petra15

niemeckiego wogule nieznam,a dla czego pan myszle ?

krftwrk

??Nemecky neumim, a podle ceho pan usuzuje ??

Polski jest jednym z najgorszych języku. (Google prekladac, polsky neumim) staci mi, kdyz slysim sislat male smrady v mhd

petra15

ale jakpak se to vyjadrujes o nasich sousedech ?
a co más s tou nemcinou ? ty neumís vubec nic, co ?

krftwrk

Nemecky moc ne, ucim se ji prvni rok. (To co pisu neni z prekladace)

Jinak nemcina je moje srdcovka. Parkrat jsem byl v nemecku a to se neda s ceskem, polskem vubec srovnavat. Snad jen hodne pristehovalcu by mi vadilo

petra15

🙂