rufiano

Zná někdo něco učinného jako je Viagra?

Pořádná erekce?

Nejlepší odpověď
quentos

Clavin Strong, Eregma Max Power či Prelox. Všechny tři přípravky mají výhodu, že na rozdíl od Viagry nejsou na předpis. Více viz zdroj

Zdroj: www.leky-na-erekci.com

Další odpovědi
Miroslavst

stačí pohled na pěknou ženu a kalhoty jsou malý, není třeba léků :D

lerak14

mládí

ten který je

Verzatilka.;-)

oskar

Vyměnit partnerku.

salsa verde

Cialis. Oproti viagře má několik výhod, doporučuji konzultaci s lékařem, je totiž taky jen na předpis a není nejlevnější ale STOJÍ opravdu STOJÍ to za to.

mosoj

Znám daleko účinnější prostředek. Pořádná ženská !!! Co to je dneska za svět.
Podívám se na pěknou ženskou a nemohu udělat krok.
Se ženou jsme se rozhodli pro potomka a za měsíc přišla s těhotenskou průkazkou 2×.

BandiOl

Tribulus Terrestris, doporučuji ve formě doplňků výživy (pouze značkové).

Zdroj: www.pknewshop.cz

PatrikK

https://kamagras­tore.cz

PatrikK

Kamagra je bezpečná. V USA a i jinde mimo EU dostupná a schválená. Osobně vyzkoušeno z https:kamagras­tore.cz

Sonka Pop

Ahoj, hele, my máme doma ozkoušeny pilulky od Amante. Doporučuju. Fakt oddálí ejakulaci a sex je senzační.