kocour09

Zná někdo lepidlo na zalepení sifonu ke dřezu?Je to ten z hus.krku,už se mi dvakrát rozpadl,mám silik.DenBraven,ne­drží!

Nejlepší odpověď
Gabe

Nevim presne oznaceni,ale kup si silikon na lepeni akvarii.To udrzi snad vsechno,Kamos si s nim nalepil zadni kridlo na aota a utrhnul ho i s kapotou.

Další odpovědi
dědapetr

budu tě muset zklamet vyzkoušel jsem různé druhy lepidel a bez úspěchu nakonec jsem to řešil od kamaráda samo svařující páskou,ale nevím kde se dá sehnat.Kamarád je instalatér.

franku

nejlepší bude když to koupíš nové,stojí to asi 50 Kč.Já bych to nelepil už z toho důvodu,že za lepidlo dáš více.

oskar

Na tyto věci se používá novodurové lepidlo.

kemis

kup si nový nevyplatí se to lepit,nový stojí pár korun

L.Knize

V instalatérství prodávají speciální lepidla na plastové trubky.Silikon nelepí, ale utěsňuje.

Děda Louda

Vyřeší to výměna husího krku. Pokusy s lepidly nebo silikonovými tmely nepovedou k výsledku. Měkkou hmotu krku určitě nezalepíš přípravkem na novodur, což říká už samotný jeho název. A těch peněz za lepidla, ta otrava po každém neúspěšném pokusu demontovat, očistit, zdrsnit, odmastit…

FOG

Jedine nove pripojeni nebo tu cernou pasku.Neco podobneho jak na el.izilace,ale je lepsi,ma na sobe pruhlednou folii,kterou strhnete pred instalaci a obtahnete prosakujici misto,ktere kape.Neni to na tlakovou vodu,max. asi na zahradni hadici.