Zná někdo hudební program, který by z nahrávky CD či mp3 vytáhl samostatné bicí? Nebo alespoň kromě bicích utlumil zbylé

Hudební programy.

Nejlepší odpověď
anonym

ano existuji takove programy, jsou to obecné editory zvukovych stop jako napriklad audacity, … umi zacilit urcity rozsah frekvenci a vytahnout tak napriklad trumpetu z orchestru nebo potlacit zpev pri zachovani puvodni hudby pro karaoke …

existuji i programy schopne pak z takto ziskaneho zaznamu plneho jeste ruznych ruchu v pozadi vygenerovat skutecne cisty midi soubor s jedinym nastrojem, zada si to vsak uz casto rucni korekce a dobry odhad pri nastavovani frekvencnich rozsahu pro filtraci

http://audaci­ty.sourceforge­.net/

Další odpovědi
sobol

Takovej program neznám, ale znám hudební formát „midi“, je to v podstatě notový zápis a jako s takovým je možné pracovat (vypínat jednotlivé nástroje, atd). Nástroje se přehrávají z banky uložené ve zvuk. kartě (u těch lepších, jinak je na to sw), samozřejmě výběr hudby není tak široký jako v mp3, ale něco se najít dá. Jsou na to samozřejmě editory a přehrávače.

Zdroj: http://www.mi­didb.com/

Fallen Angel

Nero Wave Editor