DusanOrlik

Zná někdo hru pro dva hráče?

Vím a nemusíte mi to sakra psát,že už otázka byla…Ale potřebuju zahrát hru s bratrem,který má rád plošinkovky,ak­ční,závodní,stří­lečky,bojové-né až moc krvelelačné.Dejte mi prosím tip.Děkuji-

Nejlepší odpověď
Travis

Pokud chcete internetovou hru, tak celkem sranda je toto : http://www.su­perhry.cz/games/726/

Další odpovědi
led

Ak ste spolu v jednej miestnosti, zahrajte si radšej stolné hry od Člověče po šachy.
V šachu tečie krvi až-až, predsa je to bojová, plošinovka, akčná, závodná (majstrovstvá sveta), krvilačná, logická, strategická a dobrá hra.
Pri stolnej hre si budete bližší než pri spoločnom internetovom vraždení.