DusanOrlik

Zná někdo dobrou aplikaci do mobilu z Android marketu,která je zdarma?

Pro dotykový displej (Sony Xperia Tipo) ,díky za tipy- napište jich prosím co nejvíc,např. které máte odzkoušené a jsou fakt super :)

Odpovědi
Bedy

Určitě by bylo fajn vymezit například využití či žánr…

štamgast

Pou.

anonym

jizdni rady Pubtran, ovladani telefonu pres wifi z pocitace AirDroid, ovladani hlasem Antelli, Cesky rozhlas, DroidCam umi udelat z telefonu webkameru, spravce souboru Total Commander, rychlofotak Fast Burst Camera, Rozpoznavani obrazu Goggles, super kamera HDR Camera+ dela luxusni fotky pomoci trojnasobne expozice, heureka.cz, chci taxi, instant heart rate na mereni tepu 🙂 blbinka, Shazam na rozpoznavani jakekoliv hudby kterou zaslechnes v radiu treba, online radia live365, automobilova navigace zdarma WAZE, ivysilani ceske televize, louc (umi pouzit led diodu blesku jako svitilnu), mobilni bankovnictvi mbank, SA Rezervace – rychla rezervace vlaku a autobusu student agency, ukolovnik tasks, touch retouch – nastroj na drobne retuse fotografie, treba odstraneni pihy, ttorrent – skvely bittorrentk lient pokud stahujes z netu filmy, VIBER volani a smskovani zdarma, wifi analyzer – najde vsechny wifiny v okoli, … atd atd je toho proste moc

petinek10

Tak záleží na tom, co se líbí tobě, ale já osobně můžu doporučit např. Instagram (sdílíš na něm své fotky a prohlížíš fotky ostatních)

na sa

Ahoj,
u mna jednoznacne vyhrava Waze. Viac na http://www.waze.sk/

DusanOrlik

Bedy: Já nwm,třeba vtipné a užitečné se mi líbí ;)