JájsemRaibek

Zná ještě dnešní mládež takové ty jednoduché hádanky?

Třeba jako: Peče se to, smaží se to, nejí se to. Co to je?
Nebo jsou jejich zájmy úplně někde jinde?

Nejlepší odpověď
annas

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vari-se-to-pece-se-to-smazi-se-to-neji-se-to-co-to-je

Že někteří hádanku znali, se dovíte v odkazu.

Ale myslím si, že mezi odpovídajícími nepatřil nikdo k mládeží.

Odkud by malé děti či někdo odrostlejší tuto hádanku znali? Jitrnice se zpravidla prodávají bez špejlí, ale jen zaatočené,. Jedině snad na vesnici, kde se zabijačka usktuečňuje. Také nepatříp do zdravé výživy, která se doporučuje.

Hádanku jste připomněl, měla jsem ji uloženou v paměti, ale nepamatuji se, kdy bych ji slyšela.

Pochybuji , že na PC či v mobilu hledají hádanky, ale spíš nějaké písničky.

Vzpomněla jsem si hádanku na čas a hrom.

Co nemá nohy a utíká? Co bije a nemá ruce?

Další odpovědi
led

Niektorí ano, ale žiaľ, väčšina sú konzumenti hádať hádanky to je náročná práca, Kto by už sa namáhal, keď už máme internet, ktorý nám vyhľadá odpoveď aj na… a nielen na hádanky.

Drap

Někteří znají, někteří ne

EKSOT123

Některé hádanky jsou moc pěkné, ale já jsem na ně extrémní antitalent – nepamatuju se , že bych někdy nějakou uhodl, nebo spíš se mě s tím nechce lámat hlavu. Ale přečíst si ji i s výsledkem, to mě baví.