quentos

Zmrzlo mi v mrazáku pivo. Bude ještě použitelné?

Nebo je na definitivně na vylití?
Doplňuji:
něco jsem našel zde, tak snad to nebude tak zlé: http://www.pi­vecko.estranky­.cz/clanky/his­torie/navod-jak-zachazeti-s-velkopopovickym-pivem.html

Nejlepší odpověď
mosoj

Použitelné bude, ale již bude mít jinou chuť. Odborníci by řekli že je pivo stržené ( bez pěny).
Doplňuji:
To by bylo aby to plzeňák nevěděl. To pivo nemusí ani úplně zmrznout, stačí když se silně přechladí !!

Další odpovědi
mojitek

Quentoši,to pivo už je v háji.I když ho necháš trochu zteplat tak to nebude ono.Neotrávíš se,samozřejmě,ale ta správná chuť + pěnění už udělali pááápááá

beer

Souhlas s mosoj, jen dodám, že já bych to už rozhodně nepil, fuj. Na pivečku si musím pochutnat a né vylemtat každou břečku ))

Mapel

Pokud nepraskla láhev, tak je použitelné.

arygnoc

podľa mňa sa mu nič nestalo.
Dáte nám po teste (degustácii, konzumácii) vedieť, ako to dopadlo?

quentos

mosoj má pravdu, chuť je bohužel o něco horší. Ale pít se to dá. Aspoň poučení pro příště

arygnoc

takže radšej nepiť, hm.