Sarrow

Zmrtvýchvstání

Kdyby jste mohli oživit jednu osobu z historie a setkat (poznat) se s ní, kdo by to byl?

Nejlepší odpověď
anonym

Otec a babička.

Další odpovědi
anonym

Adam. A zeptala bych se ho, jestli mu to kousnutí do jablka fakt stálo za to.

Rocker

Maminka,babičky

pusinka50

Vinetou, náčelník Apačů s povídala bych si s ním o spravedlnosti a rovnocenosti

BANAN93

nejsem věřící, ale chtěl bych se setkat s Ježíšem a zjistit jak to bylo :D

www

Pro mne je sice historií už včerejší den, ale dobrá.
Pominu rodinné příslušníky a kamarády. Odpovědí je tedy Lenin 😁 😁 . Skutečně rád bych si s tímto pánem popovídal 😉 .

M.

Neuvěřitelně těžká otázka, protože těch osob je více. Teď večer mě napadá Tolkien, hrabě Dracula, E. A. Poe či někdo z dávných Májů (snad je ten tvar dobře) :) Ale je jich opravdu víc, tihle se mi vybavili jako první, ale jsem docela unavená, zítra možná někoho doplním :) Nedá se odpovědět jednoznačně.

dudu

Moc rád bych pokecal se svými dědy. Oba zemřeli dříve než jsem se narodil, ten z matčiny strany dokonce už ve svých 35 letech na zranění z „první světové“.