Ella

Zmizí to? =D

Dobré krásné odpoledne – dnes jsem na zahradě nejspíš usnula na pár minut na lavičce, takové té laťkové, měla jsem pod sebou sice ručník, ale když jsem se zvedla (ležela jsem celou dobu na břiše) měla jsem proužkované břicho… to by mě netrápilo. ALE už jsou to asi dvě hodiny a proužky mám na břiše stále o_O Zmizí, že ano? =D
Doplňuji:
Zvedl jste mi náladu, Zbynku =D

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Doporučuji si lehnout o latku vedle ,ono se to srovná 🙂

Další odpovědi
anonym

Ello , nezmizi. Take jsem takhle lezela ve 14 letech. Dnes je mi 90 a pruhy mam stale. ☹

  • iv-

Berušinka

Ello, já si myslím, že zmizí =) zkus si to třeba i krémem promazat nebo nějakým olejem =) – lehoučce a ono to zmizí =)

Anizbor

Zajisté,všechno bude v pořádku,žádné pruhy nebudou.

žolik

Ono se to srovná chce to trpělivost,ničeho se neobávej.

Zdroj: žolík

hanulka11

je to jen otlačené -určitě se to srovná