jirkajirka

Zmizení zástupcu

Čauky někdy když odebírám flešku přes tlačíko,, Bezpečně odebrat software" se mi stratí tyto zástupci. Zůstane jen počítač. http://jyxo.in­fo/uploads/C4/c4a4541­9e9ec491874eb­f9a5aadda27616ad­c8cc.jpg
OS Vista Home premium 32 Vrátím je tam spátky bodem obnovení,ale bude asi jednoduší cesta. Dík za odpovědi.
Doplňuji:
Při odpojení jediné flešky přes Bezpečně odebrat zmizí vše i RW mechanika zůstane jen Místní disk C: Tyto zástupci jsou tam i když v počítači neni nic zapojeno

Nejlepší odpověď
led

Odkaz je pevne nastavenou linkou viazaný na zdrojový súbor, na ktorý odkazuje – ak zdrojový súbor zmení adresu, odkaz ho nemôže nájsť a zmení sa na neznámy, prípadne automaticky vytváraný odkaz zmizne.
Zástupci súborov nachádzajúcich sa na externom úložišti (disk, fleška, CD) po odobratí daného zariadenia, média (CD) sa väčšinou po odpojení svojho pôvodného zdroja) automaticky vypínajú (stratia) z obrazovky okna exploreru.
Na obrázku vidno zapojené (majú načítané ovládače) pevného disku C a externých zdrojov (vyměnitelný disk)

Z otázky a obrázku nie je jasné, čo vám vlastne zmizne.
Skúste pridať obrázok pred a obrázok po zmiznutí odkazov.

Další odpovědi
cochee

Nejsou náhodou ty vyměnitelné disky E: – H: spojené se čtečkou paměťových karet? Ty se neodebírají tlačítkem Bezpečně odebrat (není to náhodou hardware a ne software?), stačí vysunout kartu ze čtečky. Windows by měly čtečku rozpoznat a automaticky nakonfigurovat příslušné disky na odebírání bez tlačítka „Bezpečně…“.

led

vyměnitelné disky
zjavne hovoríte o počítači so zapojenou čítačkou externých kariet, v tom prípade sú tam tieto odkazy „oprávnene“
Pri opätovnom načítaní okna pomocou klávesy F5 (vo windows) sa mechanika RW bez média neobjaví?
Keď máte médium v RW mechanike, vtedy ju vidieť? Ak len vtedy, znamená, že vám ukazuje mechaniku len so zasunutým médiom – dá sa s tým žiť, viete, kedy mechanika je aktívna.

kablik

tak z toho jsem paf, když skončím činnost s fleškou, tak ji prostě vytáhnu a hotovo, kde je jaké tlačítko Bezpečně odebrat, já ho tu nikde nevidím, co dělám špatně?

led

Na lište vpravo dole je značka usb kľuča – pri kliknutí na túto značku sa objaví text „bezpečne odstranit hardware a vysunout medium“