chudst

Zmizení odpovědi

Něco, co nemám vážně rád je, když náhodou upravuju odpověď, někdo mi dá mezitím palec, takže poté, co dám „Odeslat“ mi to hodí samozřejmě chybu.

To by bylo v pořádku, ale všechno se ztratí; občas když dám v prohlížeči zpět, načte se mi u jiných stránek (mail, facebook, apod.) text, co jsem tam měl naposledy, ale u odpovědí.cz ne a musím to psát celé znovu.

Nedá se nastavit nějaká ochrana (pravděpodobně spíše dotaz na adminy), že se tam mimo varování, že nemůžu již změnit odpověď, objeví i ta moje odpověď v plném znění, kterou si zkopíruju a dodám do dodatku, abych to nemusel psát celé znovu?

edit.: jsem kůň, taky jsem měl psát na info@odpovedi.cz a nedávat to sem, když se to týká spíš asi adminů. No, ale tak třeba máte někdo něco, co mi pomůže.
Doplňuji:
tom004: no tak jasne, ale tohle mi dela vicemene jen u odpovedi.cz a textak / word, se mi nechce otevirat.

Nejlepší odpověď
fortin

To závisí na prohlížeči. Mě vyplněný text při listování stránkami tam a zpět zůstává.

Další odpovědi
tom004

Právě po těchto zkušenostech,si píši delší texty,ale i otázky v texťáku, a potom je přetahuji. Aspoň mám jistotu,možného opakování,když otázka nebo odpověď zmizí.
Doplňuji:
Tak to nevím proč. Mně to nikdy problémy nedělalo.

Já...

Mně se stává taky, že zničehož nic mi těžce „vypocený“ text zmizne (a zákon schválnosti, že vždy ten dlouhej…), a nejen na Odpovedi.cz. Tam spíš málokdy (ale nevím, proč)…

U mne je to ale problém kurzoru, že mi samovolně přeskočí jinam a tam se sám odklikne (fakt!), ale přeinstalovávat kvůli tomu W7 nebudu. Už si to hlídám… 😉

V IE8 jsem z toho byl zoufalej, tak jsem šel k FireFoxu4, a tam VÝRAZNĚ lepší.

Pomáhám si 3 různými způsoby:

1.) průběžně „zálohuji“ přes CTRL A / CTRL C a pak v případě nutnosti CTRL V

2.) někdy pomůže CTRL Z (vrácení předchozího kroku)…

  1. a někdy (při vyjímečně důležtým psaní) používám taky ten Word, abych měl TUTTI jistotu…

Ale když se to stane, tak je to „na mrtvici“…