zett

Zmizela mi hlavní lišta na internetu (Explorer)? Nevíte jak je nastavit zpátky?

Potřebovala bych poradit. Zmizeli mi všechny hlavní lišty z Exploreru. Neumím to líp vysvětlit, popsat tak jsem házím obrázek aby jste věděli co myslím.

Nejlepší odpověď
elkon

Klikni na zubaté kolečko vpravo nahoře a nastav si co potřebuješ.

anonym

okrajově, i když nejde o odpověď na položený dotaz určitě se vší vážností a praxí z profese webového vývojáře doporučuji webový prohlížeč internet explorer poslat už definitivně na odpočinek. Je to opravdu mimožádné dílo z pohledu neschopnosti interpretovat pokročilejší ale i vcelku běžné webové standardy. Prosím zahoďte to, máte tolik lepších možností v čele s Google Chrome, Operou či Firefoxem 🙂 Ačkoliv to možná jako uživatel přímo tak nevnímáte rozdíl v technické úrovni tohoto prohlížeče a výše jmenovaných je naprosto propastný v neprospěch Internet Exploreru …

anonym

Ostatně ani Microsoft nedoporučuje Explorer používat k prohlížení internetu. Nechávají jej v systému jen jako nástroj rozšířené kompatibility především pro úřady, firmy, které u některých starých informačních systému Explorer bohužel používat musí. Pro běžné uživatele je to prohlížeč velmi nevhodný

Edison

Když on už ani FF není co bejval…

anonym

V jakém smyslu?