Avatar uživatele
zett

Zmizela mi hlavní lišta na internetu (Explorer)? Nevíte jak je nastavit zpátky?

Potřebovala bych poradit. Zmizeli mi všechny hlavní lišty z Exploreru. Neumím to líp vysvětlit, popsat tak jsem házím obrázek aby jste věděli co myslím.

Zajímavá 0 před 1850 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Klikni na zubaté kolečko vpravo nahoře a nastav si co potřebuješ.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

okrajově, i když nejde o odpověď na položený dotaz určitě se vší vážností a praxí z profese webového vývojáře doporučuji webový prohlížeč internet explorer poslat už definitivně na odpočinek. Je to opravdu mimožádné dílo z pohledu neschopnosti interpretovat pokročilejší ale i vcelku běžné webové standardy. Prosím zahoďte to, máte tolik lepších možností v čele s Google Chrome, Operou či Firefoxem 🙂 Ačkoliv to možná jako uživatel přímo tak nevnímáte rozdíl v technické úrovni tohoto prohlížeče a výše jmenovaných je naprosto propastný v neprospěch Internet Exploreru …

před 1849 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ostatně ani Microsoft nedoporučuje Explorer používat k prohlížení internetu. Nechávají jej v systému jen jako nástroj rozšířené kompatibility především pro úřady, firmy, které u některých starých informačních systému Explorer bohužel používat musí. Pro běžné uživatele je to prohlížeč velmi nevhodný

před 1848 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Když on už ani FF není co bejval…

před 1850 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V jakém smyslu?

před 1848 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek