Nikolkalś

Co mě čeká, když mám velký počet zameškaných hodin ve vvyučování?

Zmeškané hodiny

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Ahoj, mám asi už něco okolo 290–310 zameskanych hodin v 8.tride. mám emetofobii ( je to strach z toho ze buď budu zvracet já nebo nekdo v okolí) tohle mi narušuje školní docházku, je mi každý den blbě,někdy je to tak hrozny ze nemuzu ani chodit a tím pádem nejdu ani do skoly, taky jsem velice často nemocna. Tak se chci zeptat, co mě čeká kvůli těm zmeskanym hodinam, a jestli mě to nějak ohrožuje.. diky moc

Odpovědi
annas

Ptáte se na špatném místě. Může rozhodnout jen ředitel školy.

Pokud jste často nemocná, snad máte potvrzení od lékaře, aler měla byste se léčit u specialisty. To by měli zařídit vaši rodiče.

Pro to, abyste byla klasifikovaná, je třeba, abyste se v každém předmětu učila stanovený počet hodin. To je dané školním řádem.

Zřejmě budete neklasifikovaná, zkoušky budete skládat dodatečně, nebo je možné opakovat ročník., lze požádat o individuální „studium“. Vše záleží na řediteli školy.

Vaši rodiče by se měli obrátit na třídního učitele, případně ředitele a domluvit se s nimi na dalším postupu.

Edison

A co Ti na to řekli ve škole?

nyjono

Na to by ti odpověděl/a tvůj (tvá) třídní učitel/ka.
Někdy stačí přezkoušení a někdy je potřeba ročník opakovat.
Uvědom si, že je teprve pololetí.

ivzez

Jak emetofobii řešíte? Chodíš k psychologovi nebo k psychiatrovi?
(Emetofobie se dá zbavit. Není to snadné, ale je to možné.)

V osmé třídě je důležité i pololetní vysvědčení, protože se známky
z něj vyplňují do přihlášky na střední školu. To znamená, že bys měla
být přezkoušena z předmětů, z kterých kvůli vysoké absenci nebudeš
moci být klasifikována.

A řešení fóbie neodkládej, „otravovala“ by ti celý život.