Pavlusa2012

Zmeškal jsem termín technické kontroly u svého vozu.Jestli někdo máte s touto situací zkušenosti,prosím porad'te.

Nejlepší odpověď
hanny 2

V pohodě,pokud Vás nechytli.Já jsem ji jednou zmeškala o 3 měsíce.Tak se rychle objednejte,ať to máte v pořádku!

Další odpovědi
01Ricco

Hlavně se nepřipleť do nějaké bouračky a fofrem na STK.
Mimochodem já takle jezdil rok, přesně jsem věděl kterej měsíc mi končí, ale rok mi nějak utek…
No a těch 10 Km co jem jel na STK poté co jsem to zjistil bylo hoooodně nepříjemnejch.

lukas.zmizik

nu a pokud nechces prijit o body, penize a ridicak, nalozis auto na podvalnik a dovezes na stk
Doplňuji:
cukrar: pojmy si nikdo neplete (§ 125c / 1a) 3.)

ale je dobre pocitat i s horsi variantou

vy snad vite, jak by na technicke toto vozidlo dopadlo? brzdy, osvetleni, pohyblive casti, rizeni…

ReHu

To mám za sebou taky :).
Jeď na STK co nejdřív. Pro případ kontroly nebo nějaké, i nezaviněné nehody.
Pokud ji máš prošlou pár dní a příslušníci budou „normální“, projde to.

cukrar

opět pozor na špatné odpovědi, určitě nemůžete přijít o body ani o řidičák. To si někteří pletou pojmy. Sice je vozidlo nezpůsobilé, nikoliv tak závažným způsobem, aby byla taková sankce.
Ani nezaviněná nehoda nebude přisuzována Vám, to je rovněž nesmysl.
Jen Vám hrozí sankce do 2500Kč na místě.

Zdroj: ICQ 55180641