vevinka007

Změny v roce 2012

Takže, prej má být 21.12.2012 což jsou nesmysly!
Bylo ve zprávách, že NASA potvrdila, že se budou jednat pouze o změny v zemi, ne o konec světa! A dneska jsme se v PŘ koukali na film a učitelka řekla, že věštkyně předpověděli teď, že bude zatmění slunce! Na 3 dny a že nebude energie, bude zima a nic.. Ale my tu neumrznem , jen co mají doma kamna. .Jenže já kamna nemám moc se bojím, že umřu! A mé zvířata taky :'( Hrozně se tím trápím a zabývám
Doplňuji:
Oomlouvám se, chyba mělo tam být, že umrznou ti, kteří doma kamna nemají..

Nejlepší odpověď
bolak

„Tak mi řekni, kde je napsaný, že nemůžeš mit v paneláku kamna..“ :)

Spousta lidí nemá kamna vevinko, a nikdo z nás nepojde jenom kvůli tomu že je nemá, to mi věř. Navíc ty máš povolení zabíjet tak se trochu vzchop a buď chlap. Co vám to ve škole prosimtě pouštěj za brak?
Doplňuji:
briketka10: má viď? no tak to spravíme > http://img.pic­tureup.cz/20092012­/5ee5f06557a0d2­2df85b8f2005385a­e01e3d3a02.png

Další odpovědi
Děda Louda

Říkáš, že umrznou jen ti, co mají doma kamna, takže když je nemáš, nemusíš se ničeho bát.

hanulka11

neber si takové nesmysly do hlavy
Doplňuji:
i tak je to nesmysl

briketka10

Ale my tu neumrznem , jen co mají doma kamna. .Jenže já kamna nemám ?

máš to nějak obráceně viď ??
Doplňuji:
už je to správně nyní to má bolak obráceně :D))))

mojitek

" Takže, prej má být 21.12.2012 což jsou nesmysly! "
Mnoo,to datum určitě bude,to nejsou nesmysly 🙂

manon

Někde tady chybí to, že 21. 12. 2012 bude konec světa. Prý. Asi už padesátý osmý. V otázce je chybička asi – takhle bych to tedy interpretovala – bavíme se o tom, zda bude či nebude konec světa, či co se vůbec uděje toho magického data… Asi nic. Budeme péct na Vánoce a shánět dárky…doufejme.

anonym

NASA potvrdila, že se budou jednat pouze o změny „v zemi“, ne o konec světa!

Takže se to člověka ani zvířat netýká, jelikož jsou „na zemi“.

bolak

A to je ňaký to Mayský proroctví, že kdo nebude mít do 21.12.2012 doma kamna, tak mu pojde morče, nebo jak?