♥♥♥

Změny na odpovědích?

Chtěli by jste nějakou změnu zde na odpovědích? (NAPŘ.: změna vzhledu..) jestli ano, tak jakou???
Nebo by jste chtěli nějakou věc co tu byla vrátit?
Doplňuji:
hanulka11: nemyslím tím pravidla, no a jiná pravdial bych nezařídila, jen mě zajíma jak jste s touto stránkou spokojeni, nebo co by se vám líbilo na ní jinak, prostě jen váš názor…

Nejlepší odpověď
hanulka11

A ty to zařídíš nebo jak to bude?
Nedávno se měnila pravidla a my se jimi máme řídit a ne si určovat co chceme a nechceme – to tu nikdo neřeší.
Doplňuji:
můj názor je takový ,když ho chceš slyšet – najdu si to co mi vyhovuje a pokud se mi nelíbí -jdu o"dům "dál a nevymýšlím

Další odpovědi
Drap

Tyto stránky nejsou stránky nějaké zájmové skupiny, ale stránky komerční. Jedině administrátoři mohou dělat nějaké změny. V jejich zájmu je, aby stránky vydělávaly a ne aby se měnily. Pokud ti to tady nevyhovuje, musíš někam jinam

samicek333

Na co změna vzhledu? Já si myslela, že odpovedi.cz jsou proto, aby člověk, který potřebuje s něčím poradit, sem napsal otázku a lidé mu na to odpověděli. Mně přijde, že to tu funguje dobře a i kdyby ne, tak hanulka11 má pravdu – ty to zařídíš?

mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chcete-minuly-vzhled-odpovedi-cz-jestli-ano-tak-potte-hlasovat

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=star%C3%BD%20vzhle%­C4%8Dd%20odpov%C4%9Bd%C­3%AD

M.

Úprava odpovědí (překlepy) a odhvězdičkování případně odpalcování odpovědi. (Ne do záporných, ale neutrálních).. Možná by nebyla špatná možnost změnit si avatara vlastní fotkou, ne pouze přes facebook.

www

Ano, změn by mohlo a být spousta.
Jenže stránky nepatří uživatelům a je vyzkoušeno, že správcové na naše navrhované změny kašlou-vydělává jim to i beze změn.
Je proto zbytečné pokládat otázky podobného charakteru.