amelie95

Zmenšení lýtek

Ahoj. MOC!! bych se chtěla zeptat jak zmenšit lýtka. Dělám sportovně atletiku a jízdu na koni. V lýtkách moc tuku nemám.Spíše tam mám svaly.A to je ten problém. Jak zmenšit lýtka.Možná tam pár tuku ještě mám, ale to by možná moc nepomohlo.Prosím zkuste poradit. I něco na stehna! Děkuji
Doplňuji:
Určitě tam nějaký tuk mám.A není to jako že já mám oteklá.Mám je tak prostě pořád.Je to kvůli atletice.Ale holky u nás jsou vysoké a mají štíhlé a dlouhé nohy.Nejsem vysoká ale i menší holky mají tenké nožky..jak to tedy zmenšit i když tam mám svaly?

Nejlepší odpověď
Drap

Každý máme jinou postavu a jinak formované jednotlivé řásti svého těla. Je to dáno především geneticky , dále se to cvičením a sportem jen dále vyvíjí. Vůbec bych to neřešil a nechal to tak, jak má být,

Další odpovědi
Meropa

Pokud v nich není tuk, tak mohou být oteklá (např. kvůli špatnému průtoku krve a usazeninám) a nebo moc nárazově cvičíš a v tom případě by snad stačilo začínat cvičit pomaleji a nebo častěji odpočívat.
Doplňuji:
Možná je to tím že máš silnější kosti.
Záleží na tom co v té atletice děláš, a pokud by to šlo, je lepší cvičit pravidelněji a méně nárazově. Např. cvičit 1 hodinu i s přestávkami než nárazově bez přestávek půl hodiny.

arygnoc

pravidelný sport přináší sebou zbytnění svalstva, zejména trénovaných partií.
jak jízda na koni i atletika je namáhavá pro nohy (ne jenom lýtka), růstu svalstva lze zabránit jenom ukončením tréningů.

doplněno:
neporovnávejte se s jinýma děvčaty.
všechny ženy jsou krásné, na nožkách (i těch vašich, i štíhlejších nebo bytelnějších) svět nestojí.
Nebojte, ne všichni vypadáme jako z módního časopisu, a přece jsme šťastni (někdy).

osobně bych to neřešil.

hanulka11

vídíš kolem sebe , že jsme každý jiný a je to určitě dobře …taky jsem vždy záviděla spolužačkám dlouhé štíhlé nohy , které jsem já nikdy neměla a mít nebudu…protože mi byly dány do vínku takové jaké mám -buclatější..... sportuj jak jsi zvyklá a toto neřeš věř, že to nezměníš a třeba zrovna někomu se tvé nohy budou líbit víc než ty hubené

kamila44444

Cvič jen dál!! když budeš běhat ještě víc, tak se ti svaly můžou i zmenšit. Protože je vyrýsuješ a stratíš tuk a tím že jej ztratíš, tak se svaly více upnou na sebe a budou ty nožky menší.A také půjde vidět že sportuješ když tam budeš mít ty svaly! :D

Petrejk

pokud tě toto zaujme http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php rád ti pošlu obsah
a věř že je to super sepsané v PDF a najdeš tam nejen odpověď na svou otzázku