kamila44444

zmenšení lýtek

Je mi 13 a chtěla bych mít trochu menší lýtka. Nějaké kamarádky mají tenké nožky .Je to tím,že jsou vysoké a jsou po rodičích tak vysocí a štíhlí. říkají mi že stehna mám pěkné ale lýtka mám trošku větší. Polovina mi asi dělá svaly, protože dělám atletiku,jezdím po závodech atd. Dá se s tím něco dělat abych je měla menší?-jakoby aby se mi více natáhly jak to mají vysoké holky. Nechci je mít větší. Děkuji moc!

Nejlepší odpověď
Alesh

To je ale blbost.
Když má ženská nohy jak tyčky od plotu, je mi z toho na blití. Krásné zpevněné tvarované lýtko je sexy. Vyhublá rovná tyčka je trapná a nesexy. Jestli někdo tvrdí opak, pak kecá.

Další odpovědi
Meropa

Pomohlo by kdyby jsi cvičila delší dobu a méně namáhavě i když to asi nejde u všeho.
A myslím si že je naprostý NESMYSL že jsou pěkné JENOM tlusté holky, hubené, svalnaté nebo vychrtlé- každému se líbí něco jiného!