Andariel

Zmenšení ikon – visty

Ahoj, nevíte jak zmenším ikony na ploše na vistách? Prolezl jsem různá nastavení a někdě nastavení na zmenšení ikon nevidím.

Nejlepší odpověď
suaeda

Také jsem hledal obvyklé nastavení tak jak jsem to prováděl u Win XP.
U WIN 7 se změna velikosti ikon provádí takto >> prav.tl. myši na plochu >> vybrat PŘIZPŮSOBIT >> zde vybrat BARVA OKEN >> a v položce vybrat IKONA >> zde si lze nastavit velikost ikon.
Možná, že to ve Vistách bude podobné.

Další odpovědi
Alesh

… a nebo úplně jednoduše:

  1. klikni někam na plochu (mimo ikony)
  2. Ctrl + otočení kolečkem myši