vevinka007

Změnit věk?

Bude někdy možné si změnit datum narození, aby jsme byly mladší?!
Pro některé..?Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Proč? Bylo by to falšování osobních údajů. A ještě ke všemu by to mělo platit jen pro některé…? To už je vůbec postavené na hlavu

Další odpovědi
BANAN93

nevim jak to myslíš… změnit datum narození z tebe mladšího člověka neudělá :D
pokud tedy neudělaj stroj času a pak si můžeš změnit datum narození

hanulka11

Ne to rozhodně ne – co by z toho kdo měl? Komu by to přineslo užitek?Jako, že by ses vrátila do MŠ?

anonym

Některé hvězdy (většinou herečky, herci na to až natolik netrpí) mají pocit, že díky kilogramům líčidel a plastickým operacím mohou věk oklamat. To jsou ty trapňačky, které „slaví životní jubileum“ bez uvedení dožitých let. Nikdy jsem nepochopila, co jim to může přinést pozitivního. Ale jsou to hérečky, tak si na něco holt hrají.
V normálním životě platí, že léta se zastavit nedají. Je dobré naučit se s tím žít. No a pokud někdo vypadá na svá léta dobře, tak je to jenom o to lepší, že na sebe dbá a snaží se přibývajícím „křížkům“ nepodléhat. Zadržet stáří se ale nedá. Dožene každého.