Změnily by jste znělky TV večerníčku a rozhlasového Bajaju?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Ne

Líbí se mi právě proto, že jsou už tak staré.

Další odpovědi
dědapetr

Ne

Jsou to dobré znělky.

anonym

Ne

Znam jen znelku Vecernicka . Jsem " konzerva " , nemam rada zmeny. Nedavno zmenili Seznam. Kdyby s eten den stavkovalo , sla bych … , ale ted , asi po 14 dnech uz ani nevim , jak ten stary vypadal. 🙂 -iv-

snookerballs

Ne

Asi ne, ale ani jedno nesleduji/mepos­louchám.

anonym

Ne

Markentingový profík by ti řekl, že je vůbec blbost se na to ptát,
protože právě díky generacím zevedené image (značce), má nezaměnitelný reklamní potenciál a kapitál.

casey

Ne

kajulinek.s

Ne

nene… je to přece klasika ;))

filva

Ne