Reezo

Změnilo se vaše dítě po očkování?

Na internetu jsem se podíval na pořad ohledně očkování a probírají tam zda je očkování prospěšné nebo ne pro člověka. Zmiňují se tam o tom, že se do vakcín přidává hliník, který má velký vliv na náš organizmus. Třeba hliník má vliv na rozvoj Alzheimerovi nemoci a mělo by to oslabovat imunitní systém.

Zdroj: http://www.stre­am.cz/nejnovej­si/troublemaker/10001788-miliardova-radnice#!/nej­novejsi/fenomen/10001796-ockovani

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud považuješ stream.cz za autoritativní zdroj, tak tomu klidně můžeš věřit. Já tomu nevěřím, moje děti ani vnoučata se po očkování nezměnila. Ale klidně názor změním, pokud dostanu do ruky nějakou klinickou studii. Ne tom serveru jsem jednou viděl video o tom, jak se po pádu Dvojčat na nebi objevila tvář Satana. Názor si na to udělej sám.

Další odpovědi
anonym

každá injekce ti většinou ubere na životě… jsou v tom svinstva na co člověk není zvyklý a hned mu to zmení celú životosprávu

Lamalam

Moje děti se po očkování nezměnily. Těm plkům nevěřím.

bolak

Počítaj se narostlý žábry?