Změnilo se pro vás „něco“,nebo je vám to jedno?

Život na Zemi a mimo ni -je složen ze 6 „zákl. kamenů“.Jiná možnost – nemyslitelná,na­prosto vyloučeno.
Teď je všechno jinak – místo fosforu mají bakterie ve své DNA arzén.
Tvrzení,že příp. inteligentní život ve Vesmíru musí být nevyhnutelně humanoidního typu,zdá se, padá.
Trochu to připomíná přesvědčení,že Země je placatá.
Váš názor?

Nejlepší odpověď
mojitek

oni nevedi vubec nic,jsme teprve na zacatku badani,vzdyt ani nevedi co je na Mesici,Marsu atd..
Ale s nazorem,ze formy zivota,pripadne inteligentniho zivota.. muzou byt na uplne jine bazi se nastopro stotoznuji.

Další odpovědi
Mili @

No já si nejsem ani jistá, jestli ti amíci byli na Měsíci…
Viz film Kozoroh 1 !
A jak pak může někdo vědět, jaká forma života existuje na jiných planetách???

anonym

asi mi to začíná být jedno,roky něčemu věříte,pak se to změní a příjdou s jinou teorií,ale ani jedna z těchto teorií není ničím pořádně podložena,je to jen bádání a spekulace a kdo je rychlejší ten má pravdu,aspon tak mi to příjde