Michal47

Změnil někdo moji IP adresu?

Zrušil jsem svůj účet Google, a přesto mi jako místo pobytu svítí dole Zeleneč místo Praha 10. Nikdy jsem s počítačem neopustil byt a zpočátku tam opravdu svítila Praha 10. (Nedávno byl počítač v opravě, ale ten problém tam byl už dříve.)

Nejlepší odpověď
ivzez

Jde jenom o odhad polohy.

Praha 10 a Zeleneč od sebe ještě nejsou tak daleko.
Mně jednou Facebook hlásil, že jsem přihlášená odněkud
z Moravy, přestože jsem byla v Praze. (–:

Další odpovědi
Dochy

Chtělo by to víc informací. Poloha je pouze odhadována zpravidla na základě poskytovatele internetu. Neměnils nic? Mohlo dojít i ke změně na straně konkrétního poskytovatele…

kelley

Já bydlím v Brně a ukazuje mi to Prahu 😁 Sídlo UPC…