autacek

Změní se od 1. 1. 2021 něco na možnostech podnikání v GB, pokud tam jako Čech zhotovím zakázku typu B2B?

Odpovědi
Couly

Ano, změní. Sranda, že tě ta tvoje „demokracie“ připraví nakonec o love :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Couly: Evropská unie nemá s demokracií mnoho společného. S Británií jednala o obchodních podmínkách tak, aby Britové nemohli moc konkurovat. Uvidíme, zda se prosadí socialistické ochranarstvi EU nebo volné tržní prostředí britské.