ejcul

Změna textu při kopírování z jiného souboru/webu do wordu (nesrozumitel­ný text)

Dobrý den, vždy když zkopíruji text do Wordu z jiného dokumentu/webu apod., text se zkopíruje špatně, tj. jsou tam nesrozumitelná slova, nechápu, čím to může být. Mám Wordu 365 Apps pro Velké organizace. Ráda bych požádala o nápravu.. Děkuji za ochotu. Ukázka: text správně Příprava – na začátku je potřeba zjistit, zda problém uživatele služby spadá do kompetence sociálního pracovníka a pokud ne, je dobré najít uživateli vhodného terapeuta nebo použít jinou techniku. Také je důležité zjistit legitimitu intervence (tj. proč uživatel přišel a na čí popud) Jak se text zkopíroval do Wordu: Příprava – na začátku je potřeba zjistit, zda problém uţivatele sluţby spadá do kompetence sociálního pracovníka a pokud ne, je dobré najít uţivateli vhodného terapeuta nebo pouţít jinou techniku. Také je důleţité zjistit legitimitu intervence (tj. proč uţivatel přišel a na čí popud).

Odpovědi
Postmaster

Používej jenom WorPad a nebude zde problém

WordPad je jednoduchý textový procesor využívající WYSIWYG. Dá se označit jako přechodník mezi poznámkovým blokem a Microsoft Word.

elkon

Zřejmě chybné nastavení češtiny. Možná tam není unicode. Nevím, já používám Office 2016 a nemám žádný problém.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.