Mikynka

Změna stopáže

Dobrý den mám Windows movie maker a už jsem si tam dala několik fotek ale nevím kde se nestavuje aby tam byly zobrazeny déle než 5 sekund a pokud možno jestli se to dá nastavit u každého obrázky zvlášť. Prosím poraďte…

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano dá.
Ale je to trošku složitější takto popisovat.
Musíš zkoušet.
Každá fotka -okýnko fotky jde roztáhnout. Neroztahuješ fotku, ale právě čas jak dlouho se bude zobrazovat.
Mám tušení že se to jmenuje časová osa.

mosoj

Viz : http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/591276/Vys­trizeka.JPG

Klepni na nástroje videa a nastav dobu trvání. Platí vždy pro tu fotku na které je osa přehrávání.