Molva

Změna přípony prezentace na pps

Mám prezentaci, kterou mi uložilo s příponou pptx a chci to změnit na pps. Dělám v power pointu 2007 a nevím jak na to ☹
Když hotovou chci uložit, tak mi nabízí různé formáty, ale ne přímo pps. Jsou to celé názvy přípon, ale netuším, jaký je název přípon pps.
Mám tu podobnou otázku, ale nejde mi upravit, tak se omlouvám, že dávám 2× skoro stejnou.

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. otevři to *.pptx
  2. Uložit jako … (klávesa F12)
  3. úplně dole v otevřené nabídce vyber soubor s příponou *.ppsx (příp. *.pps)

Další odpovědi
geoorg

pps je prezentace powerpoint 97–03