mirekborek

Změna přihlašovací obrazovky WIN7

Ve škole mají počítače na přihlašovací obrazovce posledího přihlášeného uživatele a tlačítko kde musím zadat uživatelské jméno a heslo. Nevíte jak to udělat?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Jasnačka, tady: :)

http://window­s7themes.net/en-us/enable-classic-logon-screen-in-windows-7/

Jen to vyžaduje maličkou znalost Angliny :) Kdyžtak to hoď do translateru :)

Je tam pod tím v druhé půli stránky i návod pro verze Home a Basic.

Další odpovědi
gecco

Jak udělat co???
Abys musel při startu Win zadat heslo?
😉
Spusť „control userpasswords2“ (z commandlajny nebo Win+R) a zaškrtni okénko s Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo…