Myšák V.

Změna práce

Přeji dobré ráno.Přítelkyně dostala výpověď z pracovního poměru ke dni 1.3.2011,kde ji náleží tříměsíční náhrada mzdy.Rozváží s cisternou PHM.Současně dostala nabídku od jiné firmy s tím že nová firma to samé auto od původní společnosti odkoupí a nabídla přítelkyni auto do „ekonomického pronájmu“.Nevíte někdo co to vše obnáší?Přítelkyně nemá ŽL.A dost se nabídky bojí a případných finančních nákladů také.
Děkuji za odpovědi.
Myšák

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak rozhodně bude potřebovat koncesi,,,případné náklady si bude odečítat.
Bylo by dobré, kdyby si to hodila na papír a spočítala si jestli se jí to vyplatí. Určitě má nějaké info co se kolik platí atd,,,takže jedině propočíst. Jestli neví jak na to, tak ať se poradí s nějakou kamarádkou učetní, která jí určitě poradí,,,

Další odpovědi
anonym

Na otázku neodpovím – neznám odpověď. Jen nad přítelkyni smekám klobouk.Žena za volantem cisterny se jen tak nevidí.