MrGandy

Změna pohlaví- prožívají orgasmus?

Už jsem se na to ptal na druhém otázkovém webu bez odpovědi… Občas se mrknu na youtube na nechuťárny, takže operace všeho možnýho, zásahy do oka, atd… No a v poslední řade to byla změna pohlaví. A tak si říkám- jak tito lidé prožívají orgasmus? Ať už z muže na ženu nebo z ženy na muže…

Myslel jsem, že tento web je určen pro zodpovídání otázek… Píšete na všechny otázky, ať si lidé najdou problematiku někde jinde? Protože to vlastně jde všude, jak jdou sekce… Myslel jsem, že právě to je účel tohoto webu, nikoliv? Když chci něco vědět, zeptám se tu… Tak jako to dělají všichni. Kde vidíte problém? Nevidím, že byste na jiné otázky odpovídal, ať si je najdou na stránkách, které se týkají problému tázajícího…

Odpovědi
led

1 – Ak chcem niečo vedieť, snažím sa nájsť odpoveď na stránkach, ktoré sa zaoberajú daným problémom.
2 – Nevyhľadávajte „nechuťárny“ ale informácie…
V mnohých prípadoch, to, čo vám sa možno nezdá, nepáči, je pre iného otázka zmyslu jeho života
3 – otázkou nielen zmeny pohlavia, ale aj inými problémami tzv. 4% menšiny sa zaoberá stránka www.004.cz , kde sa môžte pýtať na čokoľvek z tejto oblasti a odpovedia vám aj odborníci, aj laici (bez výsmechu ako je to bežné na iných stránkach) so svojimi skúsenosťami

annas

Je třeba se ptát na správné stránce. Nevíte, zda je některý uživatel transsexuál, takže nemůže odpovědět z vlastní zkušenosti.

Myslím si, že je to jejich osobní problém, nechápu, proč by měl někdo sdělovat důvěrné informace, pokud nenavštíví stránku, kam chodí jedinci, kteří jsou jiní např.
http://www.jsme­jini.wbs.cz/

Je možné také vyhledat na netu. Našla jsem výpověď ženy v článku Z muže ženou aneb ze života transsexuála.
http://www.men­world.cz/clanek/z-muze-zenou-aneb-ze-zivota-transsexuala/

„Stephanie byla pro muže stejně přitažlivá jako dříve Keith pro ženy. Zanedlouho se proto stala jedním z mála lidí, kteří měli tu možnost prožít za život mužský i ženský orgasmus. Mužský orgasmus je podle Stephanie soustředěný více do slabin, ženský se soustředí do celého těla.“

Jiný názor uvádí Zora Drozdová v odkazu http://www.tran­slide.cz/zauzle­na-totoznost

„Ve srovnání s normálními lidmi je však sexuální život transsexuálů dosti chudý. Sexualita je pro ně obvykle druhotná, prvotní je psychika. Je pro ně daleko důležitější, jak se sami cítí ve svém těle, jak se adaptují ve společnosti.Řada transsexuálů dosahuje orgasmu komplikovaným způsobem, většinou nekoitálním drážděním, tvrdí sexuologové.“

Vroudenspil

orgasmus je úplně v pohodě s erekcí to je už horší :/ a u MtF máš orgasmus taky , ale je slabší . Pro podrobnější info když tak to zpráv :) .